اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 27 آذر 1400     |     کد : 757

برگزاری نشست های بصیرت و روشنگری ویژه بانوان به مناسبت حماسه 9 دی و سالگرد شهید سرافراز سردار سلیمانی

خانم صادق زاده مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری در جلسه ای که به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی و دومین سالگرد شهادت، شهید سرافراز سردار سلمیانی برگزار شد

خانم صادق زاده مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری در جلسه ای که به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی و دومین سالگرد  شهادت، شهید سرافراز سردار سلمیانی برگزار شد ، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، با اشاره به اهمیت حماسه نهم دی گفت: 9 دی ماه  (دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت ) نماد عزت و استقلال و بصیرت مردمی می باشد که  در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد. ایشان در ادامه به ضرورت تبیین و تشریح حماسه 9 دی و وحدت مردم انقلابی و همیشه وفادار نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل فتنه گران در فضای کنونی جامعه  پرداخته  و گفت : امیدواریم بتوانیم با تعامل ارزنده با دستگاههای اجرایی استان ، این  برنامه های این ایام را  هر چه باشکوهتر برگزار نماییم .
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری افزودند: 9 دی روز بصیرت ، میثاق امت با ولایت و حمایت از آرمانهای اصیل شهدا و انقلاب اسلامی است و شهدای انقلاب در وصیت نامه های خود اقتدا به ولایت را سفارش و وصیت کرده اند تا راه امام و ولایت را ترویج و تبلیغ کنیم و این شناخت حقیقی از ولایت است. وی در ادامه خویشتن داری، عدالت خواهی، ولایتمداری، باور دین در زیر سایه رهنمودهای رهبری از جمله ویژگی های بارز شهید سلیمانی عنوان کردند.
برگزاری سلسله نشست های بصیرت و روشنگری در پارکهای بانوان و فرهنگسراهای شهرداری و شهرستانهای استان ، برگزاری نشست بررسی سیره شهدا به صورت حضوری، اجرای پویش اهدای خون با همکاری مشاورین دستگاههای اجرایی و فرمانداریها،اجرای طرح در کوی نیک نامان (حضور در منازل شهدا ) از جمله برنامه های پیش بینی شده این ایام می باشد .
 
 


نوشته شده در   شنبه 27 آذر 1400  توسط    دفتر بانوان زمانی   
PDF چاپ چاپ