اوقات شرعی 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی

بر بازاریابی محصولات تولیدی و کشاورزی زنان روستایی تاکید نمود.

بر بازاریابی محصولات تولیدی و کشاورزی زنان روستایی تاکید نمود. خانم دکتر صادق زاده در جشنواره دوشاب روستای ملاسراب شهرستان ملکان، بر بازاریابی محصولات تولیدی و کشاورزی زنان روستایی تاکید نمود.
شنبه 10 مهر 1400

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

بانوان، آیینه تمام نمای ایثار در هشت سال دفاع مقدس بودند

بانوان، آیینه تمام نمای ایثار در هشت سال دفاع مقدس بودند مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: در هشت سال دوران دفاع مقدس، بانوان آیینه تمام نمای ایثار و فداکاری بودند.
پنجشنبه 8 مهر 1400

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

بانوان ایران اسلامی سرلوحه زنان اندیشمند دنیا هستند

بانوان ایران اسلامی سرلوحه زنان اندیشمند دنیا هستند مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: بانوان ایران اسلامی در بسیاری از عرصه‌ها مخصوصا عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی سرلوحه زنان اندیشمند و صاحب معرفت دنیا هستند.
يکشنبه 4 مهر 1400

به همت امور بانوان فرمانداری هریس:

کارگاه آموزشی معیارها و ملاکهای انتخاب همسر برگزار شد.

کارگاه آموزشی معیارها و ملاکهای انتخاب همسر برگزار شد. به منظور بالا بردن سطح آگاهی، پیشگیری و کاهش مشکلات ازدواج کارگاه آموزشی معیارها و ملاکهای انتخاب همسر با حضور بانوان شاغل در ادارات و با سخنرانی استاد وکیلی در شهرستان هریس برگزار شد.
سه شنبه 30 شهريور 1400

سومین جلسه کمیته اجتماعی و زنان نقشه مهندسی فرهنگی استان، با موضوع بررسی و تدوین اقدامات استانی احصاء شده از اقدامات ملی راهبردهای کلان حوزه زنان و خانواده، در نقشه مهندسی فرهنگی برگزار شد.

سومین جلسه کمیته اجتماعی و زنان نقشه مهندسی فرهنگی استان، با موضوع بررسی و تدوین اقدامات استانی احصاء شده از اقدامات ملی راهبردهای کلان حوزه زنان و خانواده، در نقشه مهندسی فرهنگی برگزار شد. صادق زاده مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری، گفت: تهیه و تدوین نقشه مهندسی فرهنگی، براساس منویات مقام معظم رهبری زمینه را برای انسجام و هماهنگی دستگاههای دخیل در حوزه های فرهنگی و اجتماعی جهت همسو کردن کلیه ظرفیت های مادی و معنوی فراهم کرده است و در نتیجه با مشارکت استانها در تدوین برش های استانی، موجبات بومی سازی سیاست گذاری ها و بهره وری برنامه ها و اقدامات فرهنگی ، اجتماعی را فراهم خواهد نمود.
شنبه 27 شهريور 1400

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

مسئولیت مادران در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت حساس‌تر از همیشه است

مسئولیت مادران در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت حساس‌تر از همیشه است مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به نقش ارزشمند مادران در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و تربیت صحیح فرزندان در راه دفاع از ارزش‌های دینی و ملی، گفت: مسئولیت ما در این برهه زمانی حساس‌تر از همیشه است.
چهارشنبه 24 شهريور 1400

دومین جلسه کمیته اجتماعی، زنان و خانواده نقشه مهندسی فرهنگی استان برگزار شد.

دومین جلسه کمیته اجتماعی، زنان و خانواده نقشه مهندسی فرهنگی استان برگزار شد. خانم صادق زاده، مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری در دومین جلسه کمیته اجتماعی زنان و خانواده، بر اجرایی شدن برنامه های نقشه مهندسی فرهنگی در استان تاکید کرد.
پنجشنبه 4 شهريور 1400

تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره ملی جایزه ایثار

تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره ملی جایزه ایثار با حضور ممدیر کل امور زنان و خانواده استانداری از برگزیدگان پنجمین جشنواره ملی ایثار تجلیل به عمل آمد.
چهارشنبه 13 مرداد 1400

اولین جلسه اجرایی سازی برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی ،کمیته اجتماعی ، زنان و خانواده استان برگزار شد.

اولین جلسه اجرایی سازی  برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی ،کمیته اجتماعی ، زنان و خانواده استان برگزار شد. اولین جلسه اجرایی سازی برش استانی، نقشه مهندسی فرهنگی،کمیته اجتماعی ، زنان و خانواده استاتن با اولویت بررسی علل تضعیف بنیان خانواده، ضعف مهارتی در حوزه سبک زندگی ایرانی - اسلامی برگزار شد.
سه شنبه 5 مرداد 1400

سلامت و رفاه اجتماعی زنان بسیار مهم است

سلامت و رفاه اجتماعی زنان بسیار مهم است مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: سلامت و رفاه اجتماعی زنان برای ما بسیار مهم است که نه تنها به عنوان حق انسانی و حقوق شهروندی بلکه در سلامت خانواده و جامعه تاثیر بسزایی را دارد
سه شنبه 29 تير 1400