اوقات شرعی 
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری:

مراسم تجلیل از بانوان برتر فرهنگی شهرستان مرند برگزار شد.

مراسم تجلیل از بانوان برتر فرهنگی شهرستان مرند برگزار شد. معصومه آقاپور نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فرهنگیان پرستار آموزش و پرورش کشور هستند و خدمت شان زینبی وار است.
پنجشنبه 20 دي 1397

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:

حضور پررنگ زنان از تریبون‌های مختلف به مردم بیان شود

حضور پررنگ زنان از تریبون‌های مختلف به مردم بیان شود سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی حضور زنان در عرصه های مختلف را بسیار پر رنگ دانست و گفت: حضور پررنگ زنان در عرصه های مختلف و تمام اقداماتی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در این زمینه انجام شده باید در تریبون های مختلف به مردم بیان شود.
سه شنبه 18 دي 1397

برگزاری کمیته تخصصی عفاف و حجاب استانداری

برگزاری کمیته تخصصی عفاف و حجاب استانداری برگزاری کمیته تخصصی عفاف و حجاب استانداری با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری
سه شنبه 11 دي 1397

با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری:

جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده شهرستان هریس برگزار شد.

جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده شهرستان هریس برگزار شد. محمودی فرماندار شهرستان هریس گفت : زنان به عنوان نیمی از جامعه نقش بسیار مهم و حیاتی در سلامت خانواده و جامعه در ابعاد مختلف دارند .
دوشنبه 10 دي 1397

برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی نقش زنان در کاهش تصادفات جاده ای

برگزاری جلسه هماهنگی  و برنامه ریزی نقش زنان در کاهش تصادفات جاده ای به منظور هماهنگی و برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های، نقش زنان در کاهش تصادفات جاده ای جلسه ای با حضور مهندس رضایی رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری و حمل و نقل جاده ای در دفتر مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری برگزار شد.
شنبه 8 دي 1397

مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

با ارائه برنامه های مختلف و بیان دستاوردهای انقلاب، باید با جنگ روانی دشمنان مبارزه کنیم

با ارائه برنامه های مختلف و بیان دستاوردهای انقلاب،  باید با جنگ روانی دشمنان مبارزه کنیم مدیرکل اموربانوان وخانواده استانداری با اشاره به اهمیت برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهارداشت: اگر به کمک رهنمودهای رهبری، فضای اجتماعی جامعه را امیدوارکنیم، می توانیم از این برنامه ها به عنوان فرصتی برای مقابله با جنگ روانی دشمنان استفاده نماییم.
سه شنبه 27 آذر 1397

با همکاری معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری:

طرح توانمند سازی زنان و دختران شهرستان هریس در حال برگزاری می باشد .

طرح توانمند سازی زنان و دختران شهرستان هریس در حال برگزاری می باشد . به منظور بررسی طرح های مشترک معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و سازمانهای مردم نهاد حوزه زنان و خانواده ، مدیر کل دفتر هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده به استان آذربایجان شرقی سفر کرد.
دوشنبه 26 آذر 1397

در جریان سفر یک روزه مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری به شهرستان شبستر

سمینار آموزشی تحکیم و تعالی بنیان خانواده برگزار شد.

سمینار آموزشی تحکیم و تعالی بنیان خانواده برگزار  شد. سمینار آموزشی تحکیم بنیان خانواده با موضوع کاهش آسیب های اجتماعی با حضور فرماندار شهرستان و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری و جمعی از بانوان ادارات در سالن بخشداری مرکزی برگزار شد.
دوشنبه 26 آذر 1397

به مناسبت هفته بسیج، مسابقات تیر اندازی در بین بانوان شاغل در ثبت احوال استان برگزار شد.

به مناسبت هفته بسیج، مسابقات تیر اندازی در بین بانوان شاغل در ثبت احوال استان برگزار شد. به مناسبت هفته بسیج، مسابقات تیر اندازی در بین بانوان شاغل در ثبت احوال استان برگزار شد.
دوشنبه 19 آذر 1397

برگزاری نخستین آئین نکوداشت مقام والای مادر در استان آذربایجان شرقی

برگزاری نخستین آئین نکوداشت مقام والای مادر در استان آذربایجان شرقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در نخستین آئین نکوداشت مقام مادر ضمن تقدیر و تشکر از بنیانگذار بنیاد مادر در برگزاری این آئین باشکوه گفت: بنیاد مادر می خواهد با تکریم مادر، پسران و دختران ما جایگاه مادر را قدر بدانند و آنها را تشویق کند تا جایگاه خانواده تحکیم یابد.
پنجشنبه 15 آذر 1397