اوقات شرعی 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دومین جلسه کمیته های پنجگانه کارگروه عفاف و حجاب استان برگزار شد.

دومین جلسه کمیته های پنجگانه کارگروه عفاف و حجاب استان برگزار شد. خانم صادقزاده مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری و رئیس کارگروه توسعه و تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب استان در این جلسه، مهمترین عامل در توسعه و ترویج حجاب و عفاف در جامعه را فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن بعنوان یک باور و اعتقاد دینی در بین مردم و جوانان و نوجوان عنوان کرد
چهارشنبه 24 مهر 1398

برگزاری نشست صمیمی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با بانوان هیأت علمی دانشگاه مراغه

برگزاری نشست  صمیمی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با بانوان هیأت علمی دانشگاه مراغه درجریان سفر یک روزه مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری به شهرستان مراغه، نشست صمیمی خانم صادقزاده با بانوان هیأت علمی دانشگاه و با حضور آقای دکتر لطف الهی رییس دانشگاه مراغه برگزار شد.
چهارشنبه 24 مهر 1398

با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری:

نشست توجیهی طرح ملی توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانواردر شهرستان مراغه برگزار شد.

نشست توجیهی طرح ملی توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانواردر شهرستان مراغه برگزار شد. جلسه توجیهی طرح ملی «توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی» با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری، نماینده جهاد دانشگاهی استان و مدیران عامل سازمانهای مردم نهاد حوزه زنان و خانواده و جمعی از زنان سرپرست خانوار در شهرستان مراغه برگزار شد.
سه شنبه 23 مهر 1398

بازدید مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری از کمپ اطهر مراغه

بازدید  مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری از کمپ اطهر مراغه مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در ادامه سفر یک روزه خود به شهرستان مراغه، از کمپ ترک اعتیاد اطهر بازدید نمود.
سه شنبه 23 مهر 1398

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در جریان سفره یک روزه به شهرستان مراغه با فرماندار دیدار و گفتگو کرد

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در جریان سفره یک روزه به شهرستان مراغه با فرماندار دیدار و گفتگو کرد مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه دیدار و گفتگو کردند.
سه شنبه 23 مهر 1398

برگزاری جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان مراغه با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده و معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه

 برگزاری جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان مراغه  با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده و معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه در ادامه برنامه سفر یک روزه مدیر کل امور بانوان و خانواده، خانم صادق زاده در جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان مراغه شرکت نمود.
سه شنبه 23 مهر 1398

حضور مدیر کل امور بانوان استانداری در کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد شهرستان مراغه

حضور مدیر کل امور بانوان استانداری در کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد  شهرستان مراغه در ادامه اجرای طرح های ارتقای سلامت اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی که با همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری در شهرستانها برگزار می گردد،
سه شنبه 23 مهر 1398

برگزاری جلسه هماهنگی نشست سازمانهای مردم نهاد فعال در حوزه زنان و خانواده

برگزاری جلسه هماهنگی نشست سازمانهای مردم نهاد فعال در حوزه زنان و خانواده با عنایت به برگزاری نشست منطقه ای تشکل های اجتماعی فعال در حوزه زنان و خانواده با حضور 4 استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل در تاریخ 20 الی 23 آبان ماه در تبریز، جلسه هماهنگی جهت اجرای هر چه بهتر نشست مذکور برگزار شد.
يکشنبه 21 مهر 1398

برگزاری کارگاه آموزشی تبیین و ترویج سبک زندگی اسلامی در شهرستان چاراویماق

برگزاری کارگاه آموزشی تبیین و ترویج سبک زندگی اسلامی در شهرستان چاراویماق شانزدهمین کارگاه آموزشی تبیین و ترویج سبک زندگی اسلامی و ارتقای سطح اجتماعی و کاهش اسیبهای اجتماعی در شهرستان چاراویماق برگزار گردید.
چهارشنبه 17 مهر 1398

با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری:

طرح اجرای یک وعده غذای گرم در روستا مهد های استان افتتاح شد.

طرح اجرای یک وعده غذای گرم در روستا مهد های استان افتتاح شد. به مناسبت روز جهانی کودک و به منظور افتتاح طرح یک وعده غذای گرم در روستا مهدهای استان ، مدیر گل امور بانوان و خانواده استانداری به همراه فرماندار شهرستان تبریز در روستا مهد نعمت آباد حضور بهم یافت. ارشد زاده مدیر کل بهزیستی استان در مراسم "آغاز اجرای طرح یک وعده غذای گرم در روستا مهد وفا "از تایید از بخشی این طرح توسط وزارت بهداشت خبر داد.
سه شنبه 16 مهر 1398