اوقات شرعی 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برنامه های اداره کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی برای هفته زن

برنامه های اداره کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی برای هفته زن مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در تشریح برنامه‌های این اداره کل به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، از برگزاری برنامه‌های ویژه بانوان خبر داد.
دوشنبه 27 دي 1400

در راستای حمایت از کارآفرینی بانوان در حوزه صنعت:

تور صنعتی ویژه بانوان کارآفرین استان جهت بازدید از واجدهای موفق صنعتی در شهرک شهید سلیمی برگزار شد.

تور صنعتی ویژه بانوان کارآفرین استان جهت بازدید از واجدهای موفق صنعتی در شهرک شهید سلیمی برگزار شد. نسرین پیرسمساری مشاور استاندار در امور زنان و خانواده در جلسه هم اندیشی و تبادل تجربیات بانوان موفق کارآفرین ضمن تشکر از زحمات مهندس نیرومند رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان در جهت هماهنگی و دعوت از جمعی از بانوان کارآفرین استان گفت: تبریزی ها با صنعت بزرگ شده اند .
پنجشنبه 23 دي 1400

برگزاری کمیته زنان و خانواده گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر

برگزاری کمیته زنان و خانواده گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر خانم دکتر صادقزاده مدیر کل امور زنان و خانواده با بیان نقش و جایگاه بانوان در شکل گیری انقلاب اسلامی و نقش محوری آنان اشاره نموده
چهارشنبه 22 دي 1400

به منظور تکریم شهدا و خانواده های معظم شهدا

برنامه در کوی نیکنامان برگزار می گردد.

برنامه در کوی نیکنامان برگزار می گردد. به منظور تکریم شهدا و خانواده های معظم شهدا،برنامه در کوی نیکنامان برگزار می شود.
دوشنبه 20 دي 1400

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

بینش و منش سردار سلیمانی به نسل جوان منتقل شود

بینش و منش سردار سلیمانی به نسل جوان منتقل شود مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مکتب حاج قاسم سلیمانی مکتب انقلابی و اسلامی است، گفت: بایستی تفکر، بینش، رفتار و منش سردار سلیمانی به نسل جوان منتقل شود.
چهارشنبه 15 دي 1400

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور در تبریز:

مکتب سردار سلیمانی مسیری روشن برای تربیت نسل مقاوم است

مکتب سردار سلیمانی مسیری روشن برای تربیت نسل مقاوم است معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور با گرامیداشت یاد و نام شهید سردار سلیمانی، مکتب ایشان را مسیری روشن برای تربیت نسل مقاوم عنوان کرد.
يکشنبه 12 دي 1400

برگزاری نشست های بصیرت و روشنگری ویژه بانوان به مناسبت حماسه 9 دی و سالگرد شهید سرافراز سردار سلیمانی

 برگزاری نشست های بصیرت و روشنگری ویژه بانوان  به مناسبت حماسه 9 دی و سالگرد شهید سرافراز سردار سلیمانی خانم صادق زاده مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری در جلسه ای که به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی و دومین سالگرد شهادت، شهید سرافراز سردار سلمیانی برگزار شد
شنبه 27 آذر 1400

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری در دیدار با بانوی هنرمند کارآفرین :

وجود بانوان هنرمند در زمینه کارآفرینی و اشتغال‌زایی را از بزرگترین ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها برشمردند

وجود بانوان هنرمند در زمینه کارآفرینی و اشتغال‌زایی را از بزرگترین ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها برشمردند مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری با حضور در محل عرضه و فروش محصولات تولیدی بانوی هنرمند با خانم حکیمه خردمند دیدار و گفتگو کرد
پنجشنبه 25 آذر 1400

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری در جریان بازدید از نمایشگاه فرصت‌های شغلی مهارت‌محور کم سرمایه‌بر:

برگزاری نمایشگاه فرصت های شغلی گامی مهم در جهت هدایت جوانان و فارغ التحصیل دانشگاهی در کاریابی و کارآفرینی است.

برگزاری نمایشگاه فرصت های شغلی گامی مهم  در جهت هدایت جوانان و فارغ التحصیل دانشگاهی در کاریابی و کارآفرینی است. رقیه صادق زاده با حضور در مرکز فنی و حرفه‌ای شماره 3 از نمایشگاه فرصت‌های شغلی مهارت‌محور کم‌سرمایه‌بر بازدید و با مدیرکل سازمان فنی و حرفه‌ای، مسئولین برگزاری نمایشگاه و غرفه‌داران دیدار وگفتگو کرد.
پنجشنبه 25 آذر 1400

به مناسبت روز پرستار:

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری به همراه مشاور استاندار در امور زنان و خانواده از همسر شهید جانباز مدافع حرم صمد فاتح نژاد دلجویی نمودند.

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری به همراه مشاور استاندار در امور زنان و خانواده از همسر شهید جانباز  مدافع حرم صمد فاتح نژاد دلجویی نمودند. در این دیدار که به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان و تقدیر و تشکر از استقامت و صبوری همسر شهید جانباز گرانقدر صورت گرفت، خانم صادق زاده مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری ضمن تبریک روز پرستار از زحمات ایشان تقدیر و تشکر نمود.
دوشنبه 22 آذر 1400