اوقات شرعی 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بررسی و نظارت بر طرح های اجرایی توانمند سازی سرپرست خانوار استان با حضور مشاور وزیر در امور زنان و خانواده

بررسی و نظارت بر طرح های اجرایی توانمند سازی سرپرست خانوار استان با حضور مشاور وزیر در امور زنان و خانواده در آخرین برنامه سفر خانم اختری در راستای، بررسی و نظارت بر طرح های اجرایی توانمند سازی سرپرست خانوار جلسه ای با حضور مسئولین کمیته امداد استان برگزار نمود.
سه شنبه 9 خرداد 1402

نشست بانوان حوزه علمیه استان با مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده

نشست بانوان حوزه علمیه استان با مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در ادامه برنامه های سفر یک روزه مشاور وزیر در امور زنان و خانواده ، خانم اختری در نشست بانوان حوزه علمیه استان حاضر شد. آقای محمدی مدیریت حوزه علمیه استان در ابتدا به بیان خلاصه ای از وضعیت حوزه علمیه استان پرداخت.
سه شنبه 9 خرداد 1402

با حضور مشاور محترم وزیر در امور زنان و خانواده :

رویداد تخصصی (تاک) ویژه بانوان کارآفرین استان برگزار شد.

رویداد تخصصی (تاک) ویژه بانوان کارآفرین استان برگزار شد. ادامه نشست تخصصی تاک (تربیت اخلاقی در کسب و کار) با حضور سرکار خانم زینب اختری- مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده وزارت کشور، مشاور استاندار و مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری، اساتید حوزه کسب و کار و جمعی از بانوان کارآفرین با همکاری اداره کل صنعت‌، معدن و تجارت برگزار شد.
سه شنبه 9 خرداد 1402

سفر یک روزه مشاور وزیر در امور زنان و خانواده به تبریز:

سفر یک روزه مشاور وزیر در امور زنان و خانواده به تبریز: مشاور محترم وزیر کشور و مدیر کل امور زنان و خانواده وزارت کشور به منظور حضور در رویداد کسب و کار (تاک)، دیدار با استاندار محترم، نشست با بانوان حوزه علمیه، بررسی طرحهای زنان سرپرست خانوار به شهر تبریز سفر کرد.
سه شنبه 9 خرداد 1402

نشست صمیمی مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری با دختران شاغل در استانداری به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س)

 نشست صمیمی مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری با  دختران شاغل در استانداری به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) در سومین روز از دهه کرامت و به مناسبت روز دختر در راستای بازنمایی نشاط و امید دختر ایرانی، جلسه ای با حضور آقای سلمانیان معاونت توسعه مدیریت و منابع کوهی مدیر کل امور بانوان استانداری تشکیل شد.
چهارشنبه 3 خرداد 1402

با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری :

نمایشگاه "بانوان کارآفرین" استان در پارک باغشمال افتتاح شد

نمایشگاه "بانوان کارآفرین" استان در پارک باغشمال افتتاح شد نمایشگاه "بانوان کارآفرین " استان آذربایجان شرقی با 20 غرفه در یکی از سالن‌های بهسازی و مناسب‌سازی شده مجموعه تاریخی- فرهنگی پارک باغشمال، با محصولات تولیدی بانوان کارآفرین شهرستان تبریز و 10 شهرستان استان آذریایجان‌شرقی به مدت یک هفته، در معرض دید عموم شهروندان و بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت.
چهارشنبه 3 خرداد 1402

با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری:

همایش تحکیم بنیان خانواده و جوانی جمعیت سازمان بیمه تامین اجتماعی استان برگزار شد.

همایش تحکیم بنیان خانواده و جوانی جمعیت سازمان بیمه تامین اجتماعی استان برگزار شد. زهرا کوهی مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری و دبیر ستاد جمعیت استان آذربایجان‌شرقی به ایراد سخنرانی در خصوص تحکیم بنیان خانواده و جوانی جمعیت پرداخت.
سه شنبه 2 خرداد 1402

در نشستی به مناسبت روز دختر؛

دختران فعال استان دغدغه‌های خود را با استاندار آذربایجان شرقی در میان گذاشتند

 دختران فعال استان دغدغه‌های خود را با استاندار آذربایجان شرقی در میان گذاشتند به همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر نشست صمیمی دختران اقشار مختلف با استاندار آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کردند.
سه شنبه 2 خرداد 1402

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر :

مراسم ساعتی با دختران ایرانی در محل کتابخانه مصلی تبریز برگزار شد

مراسم ساعتی با دختران ایرانی در محل کتابخانه مصلی تبریز برگزار شد کوهی مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر ، شان و جایگاه دختران ایرانی را بسیار والا دانست
دوشنبه 1 خرداد 1402

به مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه (س)

جشن بزرگ دختران خورشید در تبریز برگزار شد

جشن بزرگ دختران خورشید در تبریز برگزار شد جشن «دختران خورشید» با حضور خادمین رضوی، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری، مدیر کل امور زنان وخانواده استانداری و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین «سید محمدعلی آل‌هاشم» نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز ، در سنگ فرش مصلی امام خمینی تبریز برگزار شد
يکشنبه 31 ارديبهشت 1402