اوقات شرعی 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری:

سمینار نقش زنان در کاهش اعتیاد در جامعه با هدف ارتقای سطح سلامت اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی، در تبریز برگزار شد.

سمینار نقش زنان در کاهش اعتیاد در جامعه با هدف ارتقای سطح سلامت اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی،  در تبریز برگزار شد. با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری: سمینار نقش زنان در کاهش اعتیاد در جامعه با هدف ارتقای سطح سلامت اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی، در تبریز برگزار شد.
شنبه 22 تير 1398

اجتماع بزرگ مردمی به مناسب روز ملی عفاف وحجاب در شهرستان مرند برگزار شد.

اجتماع بزرگ مردمی به مناسب روز ملی عفاف وحجاب در شهرستان مرند برگزار شد. در راستای گرامیداشت 21 تیر روز ملی حجاب و عفاف با حضور اقشار مختلف در مرند برگزار شد.
پنجشنبه 20 تير 1398

بازدید مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری از شرکت تولیدی بهداشتی و آرایشی دانور

بازدید مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری از شرکت تولیدی بهداشتی و آرایشی دانور به مناسبت هفته تأمین اجتماعی، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی و مدیر کل تأمین اجتماعی استان به همراه جمعی از همکاران تأمین اجتماعی و استانداری، از شرکت تولیدی بهداشتی و آرایشی دانور بازدید نمودند.
پنجشنبه 20 تير 1398

به مناسبت روز دختر و هفته عفاف و حجاب و کرامت:

از دختران ورزشکار شهرستان اسکو تجلیل شد.

از دختران ورزشکار شهرستان اسکو تجلیل شد. به مناسبت روز دختر و گرامیداشت هفته عفاف و حجاب ،فرماندار شهرستان اسکو با جمعی از دختران و دانش آموزن برتر شهر تجلیل نمود.
دوشنبه 17 تير 1398

به مناسبت روز دختر و گرامیداشت هفته عفاف و حجاب

فرماندار شهرستان اسکو با جمعی از دختران و دانش آموزن برتر شهر تجلیل نمود

فرماندار شهرستان اسکو با جمعی از دختران و دانش آموزن برتر شهر تجلیل نمود به مناسبت روز دختر و گرامیداشت هفته عفاف و حجاب فرماندار شهرستان اسکو با جمعی از دختران و دانش آموزن برتر شهر تجلیل نمود.
دوشنبه 17 تير 1398

کنفرانس تخصصی کنوانسیون حقوق کودک در تبریز برگزار شد.

کنفرانس تخصصی کنوانسیون حقوق کودک در تبریز برگزار شد. حقوق کودک، بخشی از موضوعات حقوق بشر است که نیاز به حمایت جدی از سوی جامعه بین المللی دارد؛ با توجه به ضرورت توجه به مباحث‏ حقوق کودک، مجمع عمومی سازمان ملل «کنوانسیون حقوق کودک‏» را در سال ۱۹۸۹ میلادی به تصویب رسانده است که ایران نیز یکی از اعضای آن به شمار می رود.
پنجشنبه 6 تير 1398

معاون وزیر دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک:

امسال سال تحول در حقوق کودک نامگذاری شده است.

امسال سال تحول در حقوق کودک نامگذاری شده است. محمود عباسی در کنفرانس تخصصی حقوق کودک در تبریز با بیان اینکه امسال به عنوان سال تحول در حقوق کودک نامگذاری شده است گفت: با نگاه علمی و همت بلند دست اندرکاران حقوق کودک باید گام های بلندی در راستای احقاق حقوق کودکان برداریم.
پنجشنبه 6 تير 1398

آغاز فاز دوم طرح ملی گفتگوی خانواده خانواده در استان آذربایجان شرقی

آغاز فاز دوم طرح ملی گفتگوی خانواده خانواده در استان آذربایجان شرقی فاز دوم طرح ملی گفتگوی خانواده در 30 و 31 خردادماه در محل دانشگاه پیام نور استان برگزار گردید.
دوشنبه 3 تير 1398

ابلاغ شاخص های عدالت جنسیتی به دستگاهها

ابلاغ شاخص های عدالت جنسیتی به دستگاهها شاخص های عدالت جنسیتی از سوی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده برای اجرا به وزارتخانه ها و دستگاهها ابلاغ شد.
سه شنبه 28 خرداد 1398

مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری‌ آذربایجان شرقی:

گردهمایی بزرگ "حجاب، میراث ایرانی، گرایش جهانی" در استان برگزار می‌شود

گردهمایی بزرگ "حجاب، میراث ایرانی، گرایش جهانی" در استان برگزار می‌شود مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری‌ آذربایجان شرقی از برگزاری گردهمایی بزرگ "حجاب، میراث ایرانی، گرایش جهانی" در استان به مناسبت هفته گرامیداشت عفاف و حجاب و همزمان با سراسر کشور خبر داد.
سه شنبه 28 خرداد 1398