اوقات شرعی 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرکل زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

لباس بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی، ادارات و شهرداری های استان، همسان سازی شود

لباس بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی، ادارات و شهرداری های استان، همسان سازی شود مدیرکل زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: انتظار داریم با نظر مساعد مدیران استانی، لباس و پوشش بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی، ادارات و شهرداری های استان همسان سازی شود
دوشنبه 14 تير 1400

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در جلسه منطقه سه روحانیون سازمان جهاد کشاورزی:

برلزوم همکاری تمامی دستگاههای متولی عفاف و حجاب تاکید نمود

برلزوم همکاری تمامی دستگاههای متولی عفاف و حجاب تاکید نمود خانم دکتر صادق زاده در جلسه منطقه سه روحانیون سازمان جهاد کشاورزی به تشریح اقدامات برای بانوان به ویژه در حوزه عفاف و حجاب پرداخت.
چهارشنبه 9 تير 1400

لزوم نقش آفرینی دستگاه‌های فرهنگی در جهت بازخوانی جنایات آمریکا برای نسل جوان

لزوم نقش آفرینی دستگاه‌های فرهنگی در جهت بازخوانی جنایات آمریکا برای نسل جوان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم نقش آفرینی دستگاه‌های فرهنگی در جهت بازخوانی جنایات آمریکا برای نسل جوان تاکید کرد.
چهارشنبه 9 تير 1400

با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری:

راهکارهای بهبود وضعیت زنان شهرستان آذرشهر بررسی شد.

راهکارهای بهبود وضعیت زنان شهرستان آذرشهر بررسی شد. جلسه هم اندیشی با محوریت بهبود وضعیت زنان شهرستان آذرشهر در محل فرمانداری آذرشهر برگزار شد.
چهارشنبه 9 تير 1400

انعقاد تفاهم نامه بانوان فرهنگ یار ترافیک

با همکاری پلیس راهور و استانداری آذربایجان شرقی و اداره کل امور زنان و خانواده استانداری

با  همکاری پلیس راهور و استانداری آذربایجان شرقی و  اداره کل امور زنان و خانواده استانداری جلسه بانوان فرهنگ یار ترافیک، با حضور رییس پلیس راهور استان، مدیرکل مدیریت بحران استانداری؛ مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و همچنین تعدادی از بانوان فعال دستگاه های اجرایی برگزار شد
دوشنبه 7 تير 1400

فراخوان چهارمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر

فراخوان چهارمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، چهارمین جشنواره کارآفرینان برتر را برگزار می کند.
پنجشنبه 3 تير 1400

دیدار جمعی از زنان مدیر استان با بانوی منتخب شورای شهر تبریز

دیدار جمعی از زنان مدیر استان با بانوی منتخب شورای شهر تبریز دیدار جمعی از زنان مدیر استان آذربایجان شرقی با سرکار خانم غفوری تنها منتخب زن در ششمین دوره انتخابات شهر و روستا با کسب رتبه اول در اعتماد مردم شهر تبریز
چهارشنبه 2 تير 1400

تقدیر و تشکر مدیر کل امور زنان و خانواده استاندارآذربایجان شرقی از حضور زنان و دختران در انتخابات

تقدیر و تشکر مدیر کل امور زنان و خانواده استاندارآذربایجان شرقی از حضور زنان و دختران در انتخابات خداوند منان را شاکر هستیم که انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا در استان آذربایجان شرقی ، همزمان با کل کشور با حضور زنان و مردان متعهد و مسئولیت پذیر برگزار گردید
سه شنبه 1 تير 1400

تبریک روز دختر مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری

تبریک روز دختر مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری رقیه صادق زاده مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری در پیامی فرا رسیدن دهه کرامت و سالروز ولادت با سعادت کریمه اهل بیت ، حضرت فاطمه معصومه (س) و روز ملی دختر را تبریک گفت.
دوشنبه 24 خرداد 1400

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

الگوبرداری از زندگی حضرت معصومه (س) راه دسترسی به زندگی سالم است

الگوبرداری از زندگی حضرت معصومه (س) راه دسترسی به زندگی سالم است مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: الگوبرداری از زندگی حضرت معصومه (س) راه دسترسی به زندگی سالم و رشد و تعالی است.
يکشنبه 23 خرداد 1400