اوقات شرعی 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری مراسم تجلیل از فرزندان اناث شهدا به مناسبت ولادت حضرت معصومه و روز دختر

برگزاری مراسم تجلیل از  فرزندان اناث شهدا به مناسبت  ولادت حضرت معصومه و روز دختر جلسه هماهنگی تجلیل از فرزندان اناث شهدا، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری و معاون فرهنگی بنیاد شهید استان برگزار شد.
پنجشنبه 20 خرداد 1400

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌ شرقی:

بانوان می‌توانند زمینه مشارکت مردم در انتخابات را فراهم کنند

بانوان می‌توانند زمینه مشارکت مردم در انتخابات را فراهم کنند مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌ شرقی با اشاره به نقش مهم و مؤثر بانوان در پیشبرد اهداف نظام مقدس جهموری اسلامی، گفت: زنان همواره در تاریخ کشور اثرگذار بوده‌اند و در انتخابات پیش‌رو نیز می‌توانند زمینه مشارکت مردم در این رویداد مهم سیاسی را فراهم کنند.
جمعه 14 خرداد 1400

در راستای اجرای طرح توانمند سازی اقتصادی زنان کارافرین استان

جلسه کمیته توانمندسازی اقتصادی دیجیتال ویژه زنان کارآفرین استان برگزار شد

جلسه کمیته توانمندسازی اقتصادی دیجیتال ویژه زنان کارآفرین استان برگزار شد اولین جلسه کمیته توانمندسازی اقتصاد دیجیتال برای زنان کارآفرین استان با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری و مجری طرح برگزار گردید.
پنجشنبه 6 خرداد 1400

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

ایستادگی رزمندگان و اتکا به نیروی الهی، خرمشهر را آزاد کرد

ایستادگی رزمندگان و اتکا به نیروی الهی، خرمشهر را آزاد کرد مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با بیان این‌که فتح خرمشهر حیرت جهانیان و ناامیدی ابرقدرت‌ها را به همراه داشت، گفت: این امر نشان داد مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام، اعتماد به نفس و اتکا به نیروی الهی، جزو مولفه‌های پیروزی خرمشهر بود که موجب حیرت جهانیان شد.
چهارشنبه 5 خرداد 1400

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

گرامیداشت سالگرد امام راحل فرصت مناسبی است تا اندیشه ها و آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی برای نسل جوان و نوجوان بازخوانی و شخصیت ناب امام به آنها معرفی شود.

گرامیداشت سالگرد امام راحل فرصت مناسبی است تا اندیشه ها و آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی برای نسل جوان و نوجوان بازخوانی و شخصیت ناب امام  به آنها معرفی شود. رقیه صادقزاده در جلسه کمیته بانوان هماهنگی مناسبتهای خرداد ماه که به مناسبت سی و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) وپنجاه و هشتمین سالگرد قیام پانزده خرداد برگزار شد، گفت: اندیشه های امام رمز پایداری انقلاب اسلامی است که نقش و جایگاه و همچنین آرمانهای امام باید به نسل جدید منتقل شود.
يکشنبه 2 خرداد 1400

به منظور کاهش آسیب های جاده ای و افزایش فرهنگ ترافیک در جامعه :

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک برگزار شد

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک برگزار شد به منظور هماهنگی و برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های لازم در راستای طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک با حضور رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک استان سرهنگ خلیل پور ابراهیم در دفتر مدیر کل امور زنان وخانواده استانداری برگزار گردید .
چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400

صدور شناسنامه به فرزندان حاصل از ازدواج مادر ایرانی با پدر خارجی در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان شرقی آغاز شد.

صدور شناسنامه به فرزندان حاصل از ازدواج مادر ایرانی با پدر خارجی در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان شرقی آغاز شد. محمدرضا پورمحمدی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ مورد ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی در استان انجام شده، اظهار کرد: متقاضیان دریافت تابعیت ایرانی با مراجعه به اداره کل امور امنیتی استانداری می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400

به مناسبت روز ماما مدیر کل امور زنان و خانواده در بیمارستان طالقانی تبریز حضور یافت.

به مناسبت روز ماما مدیر کل امور زنان و خانواده در بیمارستان طالقانی تبریز حضور یافت. خانم صادق زاده به مناسبت گرامیداشت روز ماما و تجلیل از زحمات ماماها، در بیمارستان طالقانی تبریز حضور یافت.
شنبه 18 ارديبهشت 1400

استاندار آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از بانوی کارآفرین نمونه:

همه امکانات استان برای رفع موانع تولید و کارآفرینی بسیج می‌شود

همه امکانات استان برای رفع موانع تولید و کارآفرینی بسیج می‌شود استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر حمایت از کارآفرینان گفت: برای تحقق شعار سال، همه امکانات استان برای رفع مشکلات و موانع موجود در حوزه تولید، صنعت و کارآفرینی بسیج می شود
پنجشنبه 19 فروردين 1400

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان ‌شرقی:

زنان نقش موثری در شکل‌گیری، تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی داشته‌اند.

زنان نقش موثری در شکل‌گیری، تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی داشته‌اند. مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه زنان نقش موثری در شکل‌گیری انقلاب و تثبیت و تداوم این نهضت تاریخی داشته و دارند
چهارشنبه 20 اسفند 1399