اوقات شرعی 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

افتتاح مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب های اجتماعی مرکز ماده 16 بانوان تبریز

افتتاح مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب های اجتماعی مرکز ماده 16 بانوان تبریز دکتر محمدرضا پورمحمدی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، با قدردانی از تلاش‌های اعضای این شورا، گفت: آذربایجان شرقی از استان‌های پیشرو در عرصه مبارزه با اعتیاد و جمع‌آوری معتادان متجاهر از سطح جامعه بوده و شهر تبریز مفتخر به عنوان شهر بدون معتاد متجاهر است.
دوشنبه 18 اسفند 1399

کاشت درخت به مناسبت یادبود 17 هزار زن شهید کشور با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری

کاشت درخت به مناسبت یادبود 17 هزار زن شهید کشور با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری کاشت درخت به مناسبت یادبود 17 هزار زن شهید کشور با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری در پارک بانوان مشروطه تبریز
شنبه 16 اسفند 1399

بازدید مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری از موسسه خیریه سعادت اندیشان رحمت تبریز

بازدید مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری از موسسه خیریه سعادت اندیشان رحمت تبریز رقیه صادق زاده مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری با حضور در محل موسسه خیریه سعادت اندیشان رحمت تبریز با آقای شیخ زاده مدیرعامل موسسه دیدار و گفتگو کرد.
پنجشنبه 14 اسفند 1399

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

توانمندسازی بانوان، اقدامی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی است

توانمندسازی بانوان، اقدامی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی است مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: توانمندسازی بانوان، اقدامی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی است.
جمعه 8 اسفند 1399

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری:

بر لزوم توانمند سازی زنان مناطق حاشیه نشین تبریز تاکید نمود.

بر لزوم توانمند سازی زنان مناطق حاشیه نشین تبریز تاکید نمود. خانم دکتر صادق زاده در دیدار با مدیر فرهنگی و مشارکت های مردمی سازمان توسعه وعمران عون بن علی شهرداری تبریز و مدیر دفتر تسهیلگری وتوسعه محلی ایده لو – وحدت ( اسماعیل بقال ) بر لزوم توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و بد سرپرست مناطق حاشیه نشین تاکید نمود.
چهارشنبه 6 اسفند 1399

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

نقش زنان در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب کلیدی و تاثیر گذار است.

نقش زنان در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب کلیدی و تاثیر گذار است. خانم صادق زاده در نشست هم اندیشی ولایت از منظر حضرت زهرا(س) که به مناسبت دهه فجر و گرامیداشت هفته زن برگزار شد،
سه شنبه 21 بهمن 1399

استاندار آذربایجان شرقی:

بانوان دوشادوش مردان در صحنه های انقلاب نقش داشتند.

بانوان دوشادوش مردان در صحنه های انقلاب نقش داشتند. استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بانوان دوشادوش مردان در صحنه های انقلاب نقش داشتند و موفقیت مردان این کشور مرهون بانوان است گفت: در شرایط سخت کنونی مسئولیت بانوان بسیار سخت تر از گذشته بوده و این قشر در کنار فعالیت های اجتماعی و اقتصادی به انجام وظیفه مادری مشغول هستند.
يکشنبه 19 بهمن 1399

افتتاح کارگاه خیاطی و هنرکده نفس با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری

افتتاح کارگاه خیاطی و هنرکده نفس با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری در راستای برگزاری طرح توانمندسازی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی زنان سرپرست خانوار در سکونت‌گاه‌های غیررسمی شهر تبریز با همکاری دفتر تسهیل‌گری محله‌های قربانی و شهید اصمعی و موسسه خیریه نیکوکاری تبریز کارگاه خیاطی و هنرکده نفس در دهه فجر سال 1399 افتتاح شد.
جمعه 17 بهمن 1399

معصومه پاشایی بهرام نماینده مردم مرند، شبستر و جلفا در مراسم گرامیداشت روز زن در شهرستان مرند گفت:

معصومه پاشایی بهرام نماینده مردم  مرند، شبستر و جلفا در مراسم گرامیداشت روز زن در شهرستان مرند گفت: مدیران مسوولیت پذیر و درستکار بدلیل داشتن مادران مسوولیت پذیر است و مهمترین وظیفه زنان این است که قبل از هر چیز مادر خوبی باشند.
پنجشنبه 16 بهمن 1399

یاد و خاطره شهدا هرگز فراموش شدنی و کمرنگ نمی گردد.

یاد و خاطره شهدا هرگز فراموش شدنی و کمرنگ نمی گردد. رقیه صادق زاده در مراسم تجلیل فرزندان شاهد ناحیه 5 آموزش و پرورش استان با بیان اینکه یاد و خاطره شهدا هرگز فراموش شدنی و کمرنگ نمی شود از تعدادی از این فرزندان تجلیل نمود.
پنجشنبه 16 بهمن 1399