اوقات شرعی 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

ترویج فرهنگ حجاب و عفاف، نیازمند آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی است

ترویج فرهنگ حجاب و عفاف، نیازمند آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی است مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه ترویج و اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف، نیازمند آموزش مباحث فرهنگی و سبک زندگی ایرانی اسلامی است، گفت: گام‌های خوبی در راستای اشاعه‌ فرهنگ عفاف و حجاب در دستگاه‌های اجرایی و ادارات برداشته شده است.
سه شنبه 7 بهمن 1399

جلسه مشورتی بانوان فعال شهرستان شبستر با مدیر کل امور زنان و خانواده استان

جلسه مشورتی بانوان فعال شهرستان شبستر با مدیر کل امور زنان و خانواده استان خانم صادق زاده در جلسه مشورتی زنان شهرستان که با حضور فرماندار محترم و جمعی از بانوان توانمند و فعال اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی و.. برگزار شد شرکت نمود
يکشنبه 5 بهمن 1399

سفر یک روزه مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری به شهرستان شبستر

سفر یک روزه مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری به شهرستان شبستر به منظور کلنگ زنی پارک بانوان شهرستان خامنه، بازدید از واحدهای تولیدی بانوان، برگزاری جلسه مشورتی زنان شهرستان، دیدار با خانواده معظم شهدا، مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری به شهرستان شبستر سفر کرد.
يکشنبه 5 بهمن 1399

ستاد بانوان بزرگداشت هفته زن، مقام مادر و دهه فجر استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

ستاد بانوان بزرگداشت هفته زن، مقام مادر و دهه فجر استان آذربایجان شرقی برگزار شد. صادق زاده مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری، با اشاره به تقارن هفته زن و مقام مادر و دهه فجر، به نقش محوری زنان در خانواده و حضور موثر ایشان در اجتماع اشاره کرد و گفت: هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر فرصت مغتنمی است برای تبیین سیره فاطمی برای مادران و زنان جامعه اسلامی
چهارشنبه 1 بهمن 1399

با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

از گیتی موسوی رکوردار رشته های قدرتی آذربایجان شرقی تجلیل به عمل آمد.

از گیتی موسوی رکوردار رشته های قدرتی آذربایجان شرقی تجلیل به عمل آمد. مراسم تجلیل از گیتی موسوی بانوی رکوردار رشته های قدرتی آذربایجان شرقی با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری و مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
سه شنبه 30 دي 1399

نشست تبیین نقش مقام معظم رهبری در بصیرت افزایی و تاثیر ایشان در ثبات و اقتدار داخلی برگزار شد.

نشست تبیین نقش مقام معظم رهبری در بصیرت افزایی و تاثیر ایشان در ثبات و اقتدار داخلی برگزار شد. با همکاری اداره کل امور زنان و خانواده استانداری و شهرداری تبریز و سپاه استان، نشست تبیین نقش مقام معظم رهبری در بصیرت افزایی وتاثیرایشان درثبات و اقتدار داخلی برگزار شد.
چهارشنبه 17 دي 1399

با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری :

چهارمین نمایشگاه مهراوه نماز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان افتتاح شد.

چهارمین نمایشگاه مهراوه نماز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  استان افتتاح شد. به مناسبت 13 دی ماه اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و چهلم شهادت دکتر فخری زاده و اختتامیه چهارمین مهراوه نماز ستون دین در هفته بصیرت و میثاق با ولایت، ویژه برنامه ای در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد .
شنبه 13 دي 1399

تقدیر مدیرکل امور عشایر استان از مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری به جهت کسب رتبه نخست کشوری در زمینه اجرای برنامه‌های ابلاغی عفاف و حجاب

تقدیر مدیرکل امور عشایر استان از مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری به جهت کسب رتبه نخست کشوری در زمینه اجرای برنامه‌های ابلاغی عفاف و حجاب براساس گزارش سازمان امور اجتماعی کشور که در جلسه ستاد هماهنگی و راهبری اجرای مصوبه ۸۲۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی در زمینه عفاف و حجاب ارائه شد، استانداری آذربایجان شرقی موفق به کسب رتبه نخست کشور در زمینه اجرای برنامه‌های ابلاغی عفاف و حجاب از سوی این سازمان شده است
پنجشنبه 11 دي 1399

به همت اداره کل امور زنان و خانواده استانداری :

وبینار آموزشی تحکیم و تعالی بنیان خانواده با رویکرد تفسیر آیات قرآنی برگزار شد

وبینار آموزشی تحکیم و تعالی بنیان خانواده با رویکرد تفسیر آیات قرآنی برگزار شد وبینار آموزشی تحکیم و تعالی بنیان خانواده با رویکرد تفسیر آیات قرآنی توسط حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا احمدی امام جمعه محترم شهرستان هریس و با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی، برای مشاورین امور بانوان ادارات و فرمانداریهای تابعه برگزار شد.
چهارشنبه 10 دي 1399

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری :

کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز برای تجلیل از زنان شهید، جانباز و آزاده به صورت همزمان در سراسر کشور در تبریز هم برگزار خواهد شد.

کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز برای تجلیل از زنان شهید، جانباز و آزاده به صورت همزمان در سراسر کشور در تبریز هم برگزار خواهد شد. معاون محترم رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در این وبینار که با هدف هماهنگی های لازم برای برگزاری کنگره تجلیل از ۱۷ هزار زن شهید، جانباز و آزاده برگزار شد، مهم ترین اقدام برای ادای دین به شهدا را برقرار ساختن ارتباط شهدا با نسل جوان دانست و گفت: نوع ارتباط و پیام ها باید تحول ساز، الهام بخش، امیدآفرین و انرژی مثبت باشد.
چهارشنبه 10 دي 1399