اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 6 مرداد 1397     |     کد : 377

به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) :

همایش و مسابقه بزرگ دوچرخه سواری ویژه‌ی بانوان در تبریز برگزار شد.

همایش و مسابقه بزرگ دوچرخه سواری ویژه بانوان توسط اداره کل سلامت با مشارکت شورای فرهنگی شهرداری منطقه 5، پنج شنبه 4مردادماه در ورزشگاه یادگارامام (ره)، با حضور شهردارکلانشهرتبریز دکتر ایرج شهین باهر، مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری سرکار خانم دکتر رقیه صادق زاده برگزار شد.

همایش و مسابقه بزرگ دوچرخه سواری ویژه بانوان توسط اداره کل سلامت با مشارکت شورای فرهنگی شهرداری منطقه 5، پنج شنبه 4مردادماه در ورزشگاه یادگارامام (ره)،  با حضور شهردارکلانشهرتبریز دکتر ایرج شهین باهر، مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری سرکار خانم دکتر رقیه صادق زاده برگزار شد.

دکتر شهین باهر درسخنرانی خود به لزوم توجه به ارتقای ورزش قهرمانی و زنان از سوی شهرداری اشاره کردند، وی ایجاد شرایط و امکانات مناسب برای توسعه ورزش بانوان، توجه به ورزش بانوان توسط شهرداری تبریز، ارتقای ورزش قهرمانی کشور را از اهم مباحث مطرح در همایش بزرگ دوچرخه سواری ویژه بانوان و تاکید اساسی بر بانوان به عنوان ایفا کننده نقش های کلیدی در خانواده کرد و به نیازمبرم بانوان به ورزش اشاره نمود.

مدیرکل اداره سلامت نیزگفت: با توجه به نقش تربیتی مادرانه و حمایت زنان، سلامت روحی و جسمی آنان در سلامت جسم و روح، نیمه دیگر جامعه بسیار موثر است. با ترویج زندگی شهرنشینی و مدرن، خانه ها کوچک و کوچکتر شدند و از تناسب فضای خانه برای آسایش و راحتی و ورزش و تفریح زنان در خانه کاسته شده است و از آنجا که زنان برای استفاده از هوای آزاد و ورزش نیاز به محیط بیرون ازخانه دارند، بنابراین فراهم آوردن مکان های امن حق طبیعی زنان بشمار می آید.


PDF چاپ بازگشت