اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397     |     کد : 449

با حضورمدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری :

همایش نقش زنان در پیروزی انقلاب در شهرستان ملکان برگزار شد.

خانم صادقزاده مدیرکل امور خانواده و بانوان استانداری آذربایجان شرقی با حضور در شهرستان ملکان ، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه و تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،به جایگاه زنان در دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره نموده

خانم صادقزاده مدیرکل امور خانواده و بانوان استانداری آذربایجان شرقی با حضور در شهرستان ملکان ،  ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه و تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،به جایگاه زنان در دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره نموده و  فرمود: الحمدالله زنان ایرانی از لحاظ علمی ، بهداشت ، اجتماعی و سیاسی از جایگاه خوبی برخوردار هستند. وی در ادامه  به  حضور زنان در عرصه های مختلف اشاره نموده و  گفتند: اینک زنان کشور در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در شرایط بهتری نسبت به دوره قبل از انقلاب قرار دارند. صادقزاده در ادامه با اشاره به برنامه های اداره کل امور بانوان و خانواده، در خصوص اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانواده، توانمند سازی زنان روستایی و عشایر ، طرح ارتقای سلامت زنان و ... توضیحاتی بیان نمودند.
درادامه این سفر یک روزه، مدیر کل امور بانوان و خانواده از مرکز نگهداری دختران بی سرپرست و بد سرپرست و معلول شهرستان ملکان بازدید نمود .


نوشته شده در   چهارشنبه 17 بهمن 1397  توسط   آی تی شمس زمانی   
PDF چاپ چاپ