اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 12 ارديبهشت 1398     |     کد : 481

نشست مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری با وکلای کمسیون امور بانوان دادگستری استان

مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری در نشستی که با حضور وکلای کمسیون امور بانوان دادگستری در دفتر امور بانوان برگزار گردید، گفت : عامل اصلی خشونت علیه زنان در جنبه های مختلف روانی، جسمانی ،اجتماعی و .... عدم آگاهی زنان به قواعد و قوانین مربوط به حقوق زنان می باشد.

مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری در نشستی که با حضور وکلای کمسیون امور بانوان دادگستری در دفتر امور بانوان برگزار گردید، گفت : عامل اصلی خشونت علیه زنان در جنبه های مختلف روانی، جسمانی ،اجتماعی و .... عدم آگاهی زنان  به قواعد و قوانین مربوط به حقوق زنان می باشد.
صادق زاده آموزش را مهمترین عامل ایجاد خود آگاهی در زنان دانست وگفت: باید از پتانسیلهای دستگاهها و موسسات و سازمان های مردم نهاد در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی اقدامات موثری انجام داد.
ایشان پدیده کودک همسری را  یکی از زاییده های مهم خشونت علیه زنان و دختران خواند و برگزاری دوره های آموزشی و نشست هایی با همکاری کا نون وکلا، برای اقشار مختلف به ویژه برای افراد تاثیرگذار از جمله  شورای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، مدیران مدارس .. در مناطق آسیب پذیر را گامی مهم در راستای کاهش آسیب های اجتماعی دانست.
 


نوشته شده در   پنجشنبه 12 ارديبهشت 1398  توسط   آی تی شمس زمانی   
PDF چاپ چاپ