اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 9 مهر 1398     |     کد : 550

به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

جمعی از مادران شهدای مدافع حرم و همسران شهدای جنگ تحمیلی با استاندار دیدار کردند.

استاندار آذربایجان ‌شرقی در این نشست گفت: تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران از سوی مردم و مسئولان، باید همواره به عنوان وظیفه دینی و انقلابی مورد توجه باشد.

دکتر محمدرضا پورمحمدی در دیدار با جمعی از مادران و همسران شهدا، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس، بهانه‌ای برای تجلیل و قدرشناسی از انسان‌های والا مقامی است که عزیزان خود را برای دفاع از عزت و اقتدار اسلام و انقلاب به جبهه‌های جنگ حق علیه باطل اعزام کردند.
وی ادامه داد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب هستند که همه باید قدردان آنها باشند.
پورمحمدی با اشاره به اینکه استکبار جهانی در سایه فرهنگ مقاومت، پایداری، ایثار و شهادت در برابر انقلاب اسلامی مستأصل شده است، گفت: اگر امروز در کشور امنیت و آرامش داریم و همه دنیا به اقتدار ایران اذعان دارند و دشمنان چشم طمع از این سرزمین برداشته‌اند، به دلیل فداکاری و جان‌فشانی شهدا و ایثارگران است.
وی افزود: امروز به برکت خون شهدا و ایثار و از خودگذشتگی خانواده‌های معظم آنان، ایران اسلامی از عزت و اقتداری بی‌بدیل درمنطقه برخوردار است و تمامی مردم و مسئولان موظفند که قدردان این نعمت الهی باشند.
استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: همه ما وظیفه داریم به پاس قدردانی از فداکاری‌های خانواده‌های معظم شهدا و جان‌فشانی‌های عزیزانشان، راه امام و شهدا را ادامه دهیم و در خط ولایت حرکت کنیم.
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری نیز در این گفت: یاد و خاطره شهدایی که با ایثار و فداکاری، عزت و سربلندی به کشور عزیزمان اعتبار بیش از پیش بخشیدند را گرامی می داریم،  همان گونه که رهبر معظم انقلاب نیز در فرمایشاتشان شهدا را نماد اقتدار معرفی کردند و این برای ما سرمایه بزرگی است.
تعدادی از مادران و همسران شهدا هم در این دیدار به بیان دیدگاه‌ها و دغدغه‌های خود در خصوص مسائل مختلف و انتظارات خانواده‌های شهدا از مسئولان پرداختند.
 


نوشته شده در   سه شنبه 9 مهر 1398  توسط    دفتر بانوان زمانی   
PDF چاپ چاپ