اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 9 تير 1400     |     کد : 727

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در جلسه منطقه سه روحانیون سازمان جهاد کشاورزی:

برلزوم همکاری تمامی دستگاههای متولی عفاف و حجاب تاکید نمود

خانم دکتر صادق زاده در جلسه منطقه سه روحانیون سازمان جهاد کشاورزی به تشریح اقدامات برای بانوان به ویژه در حوزه عفاف و حجاب پرداخت.

خانم دکتر صادق زاده در جلسه منطقه سه روحانیون سازمان جهاد کشاورزی  به تشریح اقدامات برای بانوان به ویژه در حوزه عفاف و حجاب پرداخت.
وی گفت: گزارشها از شهرستانها در مورد فعالیت های دستگاههای متولی در خصوص آسیب های اجتماعی به استانداری ارسال می شوند و شایسته قدردانی هستند لیکن باید یاد آور شد که موضوع رعایت حجاب و عفاف در جامعه کار دسته جمعی است و همه باید با همدیگر همکاری کنند تا به نتیجه مطلوب برسد.
وی در بخشی از سخنانش به تعیین رابط عفاف و حجاب در ادارات اشاره کرد و گفت: با تعیین رابط پیش بینی می شود که امور با انسجام و هماهنگی بیشتری انجام خواهد شد.
خانم صادق زاده به نقش زنان کارمند در افزایش آگاهی جامعه پرداخت و اظهار داشت: بایستی سبک زندگی اسلامی در جامعه ترویج یابد و خانم ها می توانند فرهنگ درست و اصولی را در منزل رواج دهند .
وی نقش مثبت تشویق رفتارهای درست و ارشاد متخلفان را یادآور شد و خاطرنشان کرد : سعی می کنیم برای این منظور مسابقه ای فرهنگی درباره عفاف و حجاب ترتیب دهیم . مسابقات کتابخوانی و رواج برنامه های سبک زندگی صحیح با همکاری صدا و سیما نیز در دستور کار قرار دارند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره تشویق مردم به استفاده از پوشش مناسب و پرهیز از لباسهای نامتعارف به ویژه مانتوهای جلو باز اشاره کرد و گفت: با همکاری نهادهای ذیربط از جمله فرهنگ و ارشاد اسلامی ، صمت اقدماتی برای تهیه لباسهای متحد الشکل برای کارکنان و رواج لباسهای مناسب در مراکز عرضه لباس انجام داده ایم.
 


نوشته شده در   چهارشنبه 9 تير 1400  توسط    دفتر بانوان زمانی   
PDF چاپ چاپ