اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 14 تير 1400     |     کد : 729

ازدواج 11 زوج معلول به همت خادمان موسسه خیریه شمس و ایران تیم در استان آذریایجان شرقی

با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری و مدیر عامل موسسه خیریه شمس و جمعی از اعضای موسس ایران تیم و خانواده های زوجین، جشن ازدواج 11 زوج معلول در استان آذریایجان شرقی برگزار شد.

مدیر کل امور زنان  و خانواده استاندار ضمن تبریک به عروس دامادها و خانواده شان از بانیان این مراسم تقدیر و تشکر کرد وگفت: یکی از دغدغه های امروزه کشورمان، تشکیل خانواده برای جوانان، اشتغال زایی ، تامین هزینه های ازدواج و....می باشد انشااله با همت و تلاش  این موسسات بتوانیم در راستای حل مشکلات گام موثر تر برداریم.
 
محمد نوری زاده موسس خیریه شمس (شمیم مهر سبحان) وخادم افتخاری حرم امام رضا  نیز ضمن تبریک به عروس دامادها و خانواده شان گفت: ترویج ازدواج آسان، کاهش سن ازدواج و حمایت از خانواده زوج های جوان جزو اهداف و برنامه های ثابت موسسه خیریه شمش است.
وی تصریح کرد: این موسسه علاوه بر تامین هزینه های ازدواج افراد بی بضاعت درکل کشور زمینه های مختلف: از جمله آزادی زندانی، پخش غذای گرم در مناطق محروم، اشتغال زایی برای جوانان و زنان سرپرست خانوار و....  نیز فعالیت می کنند.
سیما علیپور موسس هسته مرکزی ایران تیم، در این مراسم گفت: در هسته مرکزی ایران تیم ، 100جوان زیر 35 سال مشغول فعالیت هستند در مجموع 500 نفر با ما همکاری دارند بنابر این مراسم حاصل یک کار تیمی و علاوه بر اعضای تیم همه مزون دارها، مدیران سالن های زیبایی ، گلفروشی ها و تمام کسانی که از طریق «اهدای تخصص»با ما همکاری دارند و در کار بزرگی انجام شده سهیم بوده اند.
لازم به ذکر است هزینه های مریوط به ازدواج 11 زوج معلول به همت خادمان موسسه خیریه شمس و ایران تیم در استان آذریایجان شرقی تامین گردید.
 


نوشته شده در   دوشنبه 14 تير 1400  توسط    دفتر بانوان زمانی   
PDF چاپ چاپ