اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 15 تير 1400     |     کد : 730

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار از اولویت‌های استانداری است

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در نشست هم اندیشی توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار، گفت: اجرای طرح‌های توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار از اولویت‍های اداره کل امور زنان و خانواده استانداری است.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در نشست هم اندیشی توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار، گفت: اجرای طرح‌های توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار از اولویت‍های اداره کل امور زنان و خانواده استانداری است.رقیه صادق‌زاده در این نشست که به منظور حمایت از بانوان آسیب‌دیده جویای کار تشکیل شد، بر تعامل و هم‌افزایی منابع موجود برای ایجاد اشتغال پایدار، حمایت از فرصت‌های کسب و کار و حمایت از بانوان نیازمند تأکید کرد.
 
وی با قدردانی از فعالیت‌های جهادی موکب شهدای آذربایجان، ابراز امیدواری کرد که مسائل مربوط به توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار و آسیب‌دیده اجتماعی با توجه به ظرفیت‌های موجود و هماهنگی و حمایت دستگاه‌های مربوط بررسی و حل شود.
 
مسئولان دستگاه‌های ذی‌ربط نیز در این جلسه در خصوص تهیه مکان کارگاهی-فروشگاهی، آموزش، توانمندسازی و ارائه تسهیلات به زنان جویای کار نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.
 


نوشته شده در   سه شنبه 15 تير 1400  توسط    دفتر بانوان زمانی   
PDF چاپ چاپ