اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 24 شهريور 1400     |     کد : 736

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

مسئولیت مادران در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت حساس‌تر از همیشه است

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به نقش ارزشمند مادران در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و تربیت صحیح فرزندان در راه دفاع از ارزش‌های دینی و ملی، گفت: مسئولیت ما در این برهه زمانی حساس‌تر از همیشه است.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به نقش ارزشمند مادران در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و تربیت صحیح فرزندان در راه دفاع از ارزش‌های دینی و ملی، گفت: مسئولیت ما در این برهه زمانی حساس‌تر از همیشه است.رقیه صادق‌زاده در جلسه کمیته بانوان ستاد گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس استان، تأکید کرد: باید با تعامل و همکاری کلیه دستگاه‌ها برای شناساندن ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوانان تلاش کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس روایت ایثارگری و از جان گذشتگی رزمندگانی است که برای حفظ کیان ایران اسلامی جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا ما امروز در امنیت و آرامش باشیم.
 
صادق‌زاده، برگزاری نشست تخصصی نقش زنان در دفاع مقدس، رونمایی از کتاب همپای مردان، برگزاری نشست‌های نخبگان و همایش پیام‌آوران عاشورایی و مراسم زنگ ایثار را از جمله برنامه‌های کمیته بانوان در هفته دفاع مقدس امسال برشمرد.
 
 


نوشته شده در   چهارشنبه 24 شهريور 1400  توسط    دفتر بانوان زمانی   
PDF چاپ چاپ