اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 10 مهر 1400     |     کد : 744

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی

بر بازاریابی محصولات تولیدی و کشاورزی زنان روستایی تاکید نمود.

خانم دکتر صادق زاده در جشنواره دوشاب روستای ملاسراب شهرستان ملکان، بر بازاریابی محصولات تولیدی و کشاورزی زنان روستایی تاکید نمود.

خانم دکتر صادق زاده در جشنواره دوشاب روستای ملاسراب شهرستان ملکان، بر بازاریابی محصولات تولیدی و کشاورزی زنان روستایی تاکید نمود.
مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری در مراسم جشنواره دوشاب و نمایشگاه  توانمندی های بانوان شهرستان ملکان که  با حضور مقامات استانی و  شهرستانی برگزار شد ، بر بازاریابی محصولات تولیدی و کشاورزی زنان روستایی و حمایت از زنان سرپرست خانوار  تاکید نمود.
در این مراسم که در روستای ملاسراب شهرستان ملکان برگزار شد، خانم دکتر صادق زاده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس به نقش زنان در دوران دفاع مقدس اشاره نمودند. صادق زاده گفت: زنان و مادران ما در جریان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس در کنار مردان با پشتیبانی های مادی و معنوی که انجام دادند باعث شدند که رزمندگان با دلگرمی و ایمان و اعتقاد راسخ تری به جبهه های حق علیه باطل بشتابند.
وی در ادامه ضمن بازدید از غرفه های توانمندیها و دستاوردهای زنان شهرستان ملکان، بر لزوم  حمایت از زنان کارآفرین و فعال در زمینه های صنایع تولیدی و تبدیلی روستاها تاکید نموده . صادق زاده از اجرای طرح ها و برنامه هایی در راستای توانمند سازی اقتصادی زنان ، کارآفرینی برای بانوان، ارائه تسهیلات به زنان روستایی و شهری سرپرست خانوار، برگزاری نشست های مختلف تخصصی در راستای کاهش مشکلات زنان اشاره نمودند. وی در پایان خواستار حمایت مسئولین در خصوص بازاریابی و فروش محصولات و تولیدات بانوان و احداث بازارچه های دایمی برای فروش محصولات زنان روستایی شدند.
 


نوشته شده در   شنبه 10 مهر 1400  توسط    دفتر بانوان زمانی   
PDF چاپ چاپ